Plan lekcji

Plan lekcji

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 7:30RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.1
PLASTYKA
Halska -Bukowska
s.10
J.POLSKI
Bednarek A.
s.11
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.3
 
2. 8:20HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.1
MATEMAT K
Para B.
s.9
WOS
Barnacka-Gawlik M.
s.11
GDDW
Chorabik-Pabian I.
s.3
 
3. 9:10J.POLSKI
Bednarek A.
s.1
MATEMAT
Para B.
s.9
FIZYKA
Kozik M.
s.8
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.3
J.POLSKI
Bednarek A.
s.2
4. 10:00J.ANG1
Stochmal M.
s.10
J.ANG2
Banaś-Mróz U.
s.7
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.2
J.NIEM1
Lechowicz E.
s.3a
J.NIEM2
Woyke J.
s.9a
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
J.ANG2
Banaś-Mróz U.
s.10
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.2
5. 11:00INF1
Grochulska B.
PI1
J.NIEM2
Woyke J.
s.9a
J.POLSKI
Bednarek A.
s.2
BIOLOGIA
Kubala-Armatys A.
s.8
J.POLSKI
Bednarek A.
s.10
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.2
6. 11:50J.NIEM1
Lechowicz E.
s.3a
INF2
Grochulska B.
PI1
J.POLSKI
Bednarek A.
s.2
MATEMAT
Para B.
s.9
MATEMAT
Para B.
s.9
EDB1
Pałach-Niziołek J.
s.2
J.ANG2
Banaś-Mróz U.
s.5
7. 12:40MAT.W
Para B.
s.9
CHEMIA
Szczucińska-Ślęzak B.
s.2
WF dz
Tworzydło J.
HS1
WF chł
Ruciński G.
HS1
J.ANG1
Stochmal M.
s.2
EDB2
Pałach-Niziołek J.
s.5
8. 13:30  WF dz
Tworzydło J.
HS1
WF chł
Ruciński G.
HS1
 
9. 14:20  WF dz
Tworzydło J.
HS1
WF chł
Ruciński G.
HS1
 
10.
15:20
     
11.
16:10
     
12.
17:00
     
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 7:30 J.ANG1 Sorota Ł. s.3 HISTORIA Chorabik-Pabian I. s.11 CHEMIA Szczucińska-Ślęzak B. s.2 MATEMAT Grochulska B. s.5
2. 8:20 J.POL. W Susułowska R. s.3 PLASTYKA Halska -Bukowska s.10 MATEMAT Grochulska B. s.8 GEOGRAFIA Wojtarowicz A. s.10
3. 9:10 J.POLSKI Susułowska R. s.3 J.POL. K Susułowska R. s.10 J.POLSKI Susułowska R. s.11 J.POLSKI Susułowska R. s.2 J.ANG2 Sorota Ł. s.9a
4. 10:00 GEOGRAFIA Wojtarowicz A. s.3 WF dz Żmuda T. HS1 J.POLSKI Susułowska R. s.11 HISTORIA Chorabik-Pabian I. s.2 J.ANG1 Sorota Ł. s.9a EDB2 Pałach-Niziołek J. s.4
5. 11:00 J.NIEM1 Lechowicz E. s.3a J.ANG2 Sorota Ł. s.6 WF dz Żmuda T. HS1 J.NIEM1 Lechowicz E. s.3a INF2 Grochulska B. PI1 GDDW Sorota Ł. s.2 EDB1 Pałach-Niziołek J. s.8 J.NIEM2 Antecka-Hawrysz E. s.3a
6. 11:50 FIZYKA Kozik M. s.10 WF dz Żmuda T. HS1 INF1 Grochulska B. PI1 J.ANG2 Sorota Ł. s.8 J.ANG1 Sorota Ł. s.4 J.NIEM2 Antecka-Hawrysz E. s.3a MATEMAT Grochulska B. s.8
7. 12:40 RELIGIA ks. Matyka Ł. s.10 MATEMAT Grochulska B. s.8 WF chł Ruciński G. HS1 RELIGIA ks. Matyka Ł. s.8
8. 13:30 MATEMAT Grochulska B. s.8 BIOLOGIA Kania A. s.2 WF chł Ruciński G. HS1 WOS Barnacka-Gawlik M. s.8
9. 14:20 GEOGRAFIA Wojtarowicz A. s.2 WF chł Ruciński G. HS1
10. 15:20
11. 16:10
12. 17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 7:30 WF chł Żmuda T. HS MAT.W Grochulska B. s.8 J.POLSKI Susułowska R. s.3 RELIGIA ks. Matyka Ł. s.10 GEOGRAFIA Kania A. s.11
2. 8:20 WF chł Żmuda T. HS MATEMAT Grochulska B. s.8 GDDW Susułowska R. s.3 MATEMAT Grochulska B. s.8 J.ANG1 Krzemińska E. s.11 CHEM2 Szczucińska-Ślęzak B. s.6
3. 9:10 WF chł Żmuda T. HS HISTORIA Barnacka-Gawlik M. s.3 HISTORIA Barnacka-Gawlik M. s.10 MATEMAT Grochulska B. s.8 CHEM1 Szczucińska-Ślęzak B. s.6 BIOL2 Kubala-Armatys A. s.4
4. 10:00 J.ANG1 Krzemińska E. s.11 J.ANG2 Sorota Ł. PI1 WF dz Tworzydło J. HS2 MATEMAT Grochulska B. s.8 CHEMIA Szczucińska-Ślęzak B. s.3 BIOLOGIA Kubala-Armatys A. s.8
5. 11:00 J.POLSKI Susułowska R. s.2 WF dz Tworzydło J. HS2 FIZYKA Kozik M. s.3 J.POLSKI Susułowska R. s.3 INF1 Grochulska B. PI1 J.ANG2 Sorota Ł. s.6
6. 11:50 RELIGIA ks. Matyka Ł. s.2 WF dz Tworzydło J. HS2 GEOGRAFIA Kania A. s.3 J.POLSKI Susułowska R. s.3 J.NIEM1 Lechowicz E. s.3a J.ANG2 Sorota Ł. s.11
7. 12:40 BIOL1 Kubala-Armatys A. s.2 J.NIEM2 Woyke J. s.9a J.NIEM1 Lechowicz E. s.3a J.NIEM2 Woyke J. s.9a J.ANG1 Krzemińska E. s.11 INF2 Grochulska B. PI1 J.POLSKI Susułowska R. s.3
8. 13:30 HISTORIA Barnacka-Gawlik M. s.2 J.ANG1 Krzemińska E. s.11 J.ANG2 Sorota Ł. s.8 Podst.Przed Korona A. s.8 J.POLSKI Susułowska R. s.3
9. 14:20 WOS K Barnacka-Gawlik M. s.2 WOS Barnacka-Gawlik M. s.8 HISTORIA Barnacka-Gawlik M. s.3
10. 15:20
11. 16:10
12. 17:00
 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1.
7:30
J.POLSKI
Bednarek A.
s.5
J.POLSKI
Bednarek A.
s.2
 J.POL. W
Bednarek A.
s.1
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.5
2.
8:20
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
J.POLSKI
Bednarek A.
s.2
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
J.NIEM1
Antecka-Hawrysz E.
s.1
J.NIEM2
Lechowicz E.
s.3a
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.5
3.
9:10
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.7
CHEM2
Szczucińska-Ślęzak B.
s.6
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.2
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
BIOL1
Kania A.
s.4
J.ANG2
Banaś-Mróz U.
s.5
GDDW
Wojtarowicz A.
s.5
4.
10:00
WF chł
Żmuda T.
HS1
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.9a
BIOL2
Kania A.
s.4
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.1
Podst.Przed
Korona A.
s.5
CHEMIA
Szczucińska-Ślęzak B.
s.5
5.
11:00
WF chł
Żmuda T.
HS1
FIZYKA
Kozik M.
s.1
J.POLSKI
Bednarek A.
s.1
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
6.
11:50
WF chł
Żmuda T.
HS1
WOS
Barnacka-Gawlik M.
s.1
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.1
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
J.NIEM1
Antecka-Hawrysz E.
s.4
INF2
Cichocki W.
PI1
7.
12:40
 GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.1
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.1
WF dz
Tworzydło J.
HS2
INF1
Cichocki W.
PI1
J.ANG2
Banaś-Mróz U.
s.7
8.
13:30
 CHEM1
Szczucińska-Ślęzak B.
s.6
J.ANG2
Banaś-Mróz U.
s.4
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.1
J.NIEM2
Lechowicz E.
s.3a
WF dz
Tworzydło J.
HS2
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.9
9.
14:20
 BIOLOGIA
Kania A.
s.5
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.1
WF dz
Tworzydło J.
HS2
J.ANG2
Banaś-Mróz U.
s.9
10.
15:20
     
11.
16:10
     
12.
17:00
     
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7:30
WF chł
Żmuda T.
HS
WF dz
Ruciński G.
HS1
MAT.W
Para B.
s.9
MATEMAT
Para B.
s.9
2.
8:20
WF chł
Żmuda T.
HS
WF dz
Ruciński G.
HS1
CHEMIA
Szczucińska-Ślęzak B.
s.10
GDDW
Kubala-Armatys A.
s.2
3.
9:10
WF chł
Żmuda T.
HS
WF dz
Ruciński G.
HS1
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.3
INF1
Cichocki W.
PI1
J.ANG2
Stochmal M.
s.7
4.
10:00
J.ANG1
Bochenek A.
s.4
J.NIEM2
Woyke J.
s.9a
HISTORIA
Barnacka-Gawlik M.
s.10
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.3
J.NIEM1
Antecka-Hawrysz E.
s.1
BIOL2
Kubala-Armatys A.
s.8
J.NIEM1
Antecka-Hawrysz E.
s.6
INF2
Cichocki W.
PI1
5.
11:00
FIZYKA
Kozik M.
s.1
BIOL1
Kubala-Armatys A.
s.9a
J.ANG2
Stochmal M.
s.7
MATEMAT
Para B.
s.9
BIOLOGIA
Kubala-Armatys A.
s.1
J.ANG1
Bochenek A.
12
J.NIEM2
Woyke J.
s.9a
6.
11:50
BIOLOGIA
Kubala-Armatys A.
s.1
CHEM1
Szczucińska-Ślęzak B.
s.6
BIOL2
Kubala-Armatys A.
s.9a
HISTORIA
Barnacka-Gawlik M.
s.5
BIOL1
Kubala-Armatys A.
12
CHEM2
Szczucińska-Ślęzak B.
s.6
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.1
7.
12:40
WOS
Barnacka-Gawlik M.
s.1
MATEMAT
Para B.
s.9
J.ANG1
Bochenek A.
s.6
J.ANG2
Stochmal M.
s.7
J.ANG1
Bochenek A.
s.4
J.ANG2
Stochmal M.
s.7
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.1
8.
13:30
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.1
Podst.Przed
Korona A.
s.9
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.10
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.1
9.
14:20
MATEMAT
Para B.
s.9
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.9
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.10
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.1
10.
15:20
11.
16:10
12.
17:00
 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1.
7:30
J.POLSKI
Susułowska R.
s.2
J.POLSKI
Susułowska R.
s.1
GDDW
Barnacka-Gawlik M.
s.5
J.POLSKI
Susułowska R.
s.2
WF chł
Ruciński G.
HS1
2.
8:20
J.NIEM1
Lechowicz E.
s.3a
J.ANG2
Bochenek A.
s.4
J.POLSKI
Susułowska R.
s.1
MATEMAT K
Para B.
s.9
J.POLSKI
Susułowska R.
s.2
WF chł
Ruciński G.
HS1
3.
9:10
FIZYKA
Kozik M.
s.2
Podst.Przed
Korona A.
s.1
MATEMAT
Para B.
s.9
MATEMAT
Para B.
s.9
WF chł
Ruciński G.
HS1
4.
10:00
WF dz
Ruciński G.
HS
CHEMIA
Szczucińska-Ślęzak B.
s.1
HISTORIA
Barnacka-Gawlik M.
s.2
MATEMAT
Para B.
s.9
J.POLSKI
Susułowska R.
s.10
5.
11:00
WF dz
Ruciński G.
HS
HISTORIA
Barnacka-Gawlik M.
s.10
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.11
J.ANG2
Bochenek A.
s.6
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.7
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.10
6.
11:50
WF dz
Ruciński G.
HS
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.10
J.ANG2
Bochenek A.
s.4
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.11
J.ANG2
Bochenek A.
s.6
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.11
HISTORIA
Barnacka-Gawlik M.
s.10
7.
12:40
 J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.4
INF2
Cichocki W.
PI1
FIZYKA
Kozik M.
s.3
MAT.W
Para B.
s.9
HISTORIA
Barnacka-Gawlik M.
s.10
8.
13:30
 INF1
Cichocki W.
PI1
J.ANG2
Bochenek A.
s.8
BIOLOGIA
Kubala-Armatys A.
s.3
HISTORIA
Barnacka-Gawlik M.
s.9
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.7
J.NIEM2
Woyke J.
s.9a
9.
14:20
 

J.NIEM2
Woyke J.
s.9a

J.NIEM1
Lechowicz E.
s.3a

   
10.
15:20
     
11.
16:10
     
12.
17:00
     
 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1.
7:30
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.7
J.ANG2
Krzemińska E.
s.11
   J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.3
2.
8:20
J.NIEM1
Woyke J.
s.9a
J.ANG2
Krzemińska E.
s.11
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.7
J.ANG2
Krzemińska E.
s.11
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.6
WF2
Tworzydło J.
basen1
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.3
3.
9:10
MATEMAT
Para B.
s.9
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.7
J.ANG2
Krzemińska E.
s.11
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.7
WF2
Tworzydło J.
basen1
MATEMAT
Para B.
s.9
4.
10:00
MATEMAT
Para B.
s.9
HISTORIA
Korona A.
s.3
MAT.W
Para B.
s.9
WF2
Tworzydło J.
basen1
WF1
Ruciński G.
basen1
5.
11:00
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.3
PRZYR.FIZYKA
Szczucińska-Ślęzak B.
s.3
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.2
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
12
J.NIEM2
Antecka-Hawrysz E.
s.3a
WF1
Ruciński G.
basen1
6.
11:50
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.3
MAT.W
Para B.
s.9
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.2
HISTORIA
Korona A.
s.2
WF1
Ruciński G.
basen1
7.
12:40
HISTORIA
Korona A.
s.3
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.10
J.ANG1
Banaś-Mróz U.
s.2
J.ANG2
Krzemińska E.
s.11
HISTORIA
Korona A.
s.2
 
8.
13:30
GDDW
Korona A.
s.3
J.NIEM1
Woyke J.
s.9a
J.NIEM2
Antecka-Hawrysz E.
s.1
 J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.1
 
9.
14:20
PRZYR-GEOGR
Kania A.
s.3
  J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.1
 
10.
15:20
     
11.
16:10
     
12.
17:00
     
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7:30
J.NIEM1
Woyke J.
s.9a
WF dz
Żmuda T.
HS2
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.8
CHEMIA
Szczucińska-Ślęzak B.
s.2
2.
8:20
J.POL. W
Bednarek A.
s.2
WF dz
Żmuda T.
HS2
FIZYKA
Kozik M.
s.2
MATEMAT
Para B.
s.9
MATEMAT
Para B.
s.9
3.
9:10
J.ANG1
Krzemińska E.
s.11
J.ANG2
Bochenek A.
s.4
WF dz
Żmuda T.
HS2
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.2
GDDW
Bednarek A.
s.1
J.ANG1
Krzemińska E.
s.11
J.ANG2
Bochenek A.
s.10
4.
10:00
J.POLSKI
Bednarek A.
s.1
MATEMAT
Para B.
s.9
J.POLSKI
Bednarek A.
s.10
J.NIEM1
Woyke J.
s.9a
J.ANG2
Bochenek A.
s.6
J.ANG1
Krzemińska E.
s.11
J.NIEM2
Lechowicz E.
s.3a
5.
11:00
J.ANG1
Krzemińska E.
s.11
J.ANG2
Bochenek A.
s.4
MATEMAT
Para B.
s.9
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.10
J.ANG1
Krzemińska E.
s.9a
J.ANG2
Bochenek A.
s.6
MATEMAT
Para B.
s.9
6.
11:50
MATEMAT
Para B.
s.9
Podst.Przed
Korona A.
s.5
BIOLOGIA
Kubala-Armatys A.
s.10
J.POLSKI
Bednarek A.
s.1
7.
12:40
INF1
Cichocki W.
PI1
J.NIEM2
Lechowicz E.
s.3a
FIZYKA
Kozik M.
s.5
WF chł
Żmuda T.
HS2
J.POLSKI
Bednarek A.
s.1
8.
13:30
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.10
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.5
WF chł
Żmuda T.
HS2
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.5
9.
14:20
GEOGR K
Wojtarowicz A.
s.10
INF2
Cichocki W.
PI1
WF chł
Żmuda T.
HS2
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.5
10.
15:20
11.
16:10
12.
17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7:30
J.ANG2
Bochenek A.
s.4
J.ANG1
Sorota Ł.
s.6
MATEMAT
Grochulska B.
s.8
J.ANG1
Sorota Ł.
s.8
J.ANG2
Bochenek A.
s.4
2.
8:20
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.10
J.ANG1
Sorota Ł.
s.6
J.NIEM2
Lechowicz E.
s.3a
J.ANG1
Sorota Ł.
s.9a
J.ANG2
Bochenek A.
12
WF1
Ruciński G.
basen2
J.ANG1
Sorota Ł.
s.8
J.ANG2
Bochenek A.
s.4
3.
9:10
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.10
MATEMAT
Grochulska B.
s.8
J.ANG1
Sorota Ł.
s.9a
J.ANG2
Bochenek A.
PI1
WF1
Ruciński G.
basen2
MATEMAT
Grochulska B.
s.8
4.
10:00
MATEMAT
Grochulska B.
s.8
MATEMAT
Grochulska B.
s.8
WF2
Ruciński G.
basen1
WF1
Ruciński G.
basen2
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.3
5.
11:00
HIS
Chorabik-Pabian I.
s.8
HIS
Chorabik-Pabian I.
s.8
WF2
Ruciński G.
basen1
MATEMAT
Grochulska B.
s.8
J.POLSKI
Susułowska R.
s.3
6.
11:50
J.POLSKI
Susułowska R.
s.8
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.8
WF2
Ruciński G.
basen1
MATEMAT
Grochulska B.
s.8
J.POLSKI
Susułowska R.
s.3
7.
12:40
GDDW
Grochulska B.
s.8
J.NIEM1
Woyke J.
s.9a
J.ANG2
Bochenek A.
s.8
J.POLSKI
Susułowska R.
s.3
J.NIEM1
Woyke J.
s.9a
J.NIEM2
Lechowicz E.
s.3a
8.
13:30
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.11
J.POL. W
Susułowska R.
s.3
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.2
9.
14:20
J.POL. W
Susułowska R.
s.3
10.
15:20
11.
16:10
12.
17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7:30
WF dz
Żmuda T.
HS2
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.1
BIOLOGIA K
Kania A.
s.4
WFdz1
Żmuda T.
HS2
2.
8:20
FIZYKA
Kozik M.
s.8
WF dz
Żmuda T.
HS2
BIOLOGIA
Kania A.
s.4
INF1
Cichocki W.
PI1
BIOL2
Kania A.
s.4
WFdz1
Żmuda T.
HS2
3.
9:10
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.8
WF dz
Żmuda T.
HS2
J.ANG1
Stochmal M.
12
BIOL2
Kania A.
s.4
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
J.NIEM2
Woyke J.
s.9a
WFdz1
Żmuda T.
HS2
4.
10:00
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.5
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
J.ANG2
Krzemińska E.
s.11
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
J.NIEM1
Lechowicz E.
s.3a
INF2
Cichocki W.
PI1
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.1
5.
11:00
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
BIOL1
Kania A.
s.4
J.ANG2
Krzemińska E.
s.6
BIOL1
Kania A.
s.4
J.NIEM2
Woyke J.
s.9a
CHEMIA
Szczucińska-Ślęzak B.
s.11
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.1
6.
11:50
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
J.ANG2
Krzemińska E.
s.4
FIZYKA
Kozik M.
s.3
J.NIEM1
Lechowicz E.
s.3a
J.ANG2
Krzemińska E.
s.9a
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.10
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.9
7.
12:40
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.5
GDDW
Kania A.
s.3
WF chł
Żmuda T.
HS2
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.10
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.9
8.
13:30
MAT.W
Cichocki W.
s.5
BIOLOGIA
Kania A.
s.3
WF chł
Żmuda T.
HS2
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
J.ANG2
Krzemińska E.
s.11
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
9.
14:20
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.5
WF chł
Żmuda T.
HS2
Podst.Przed
Korona A.
s.11
MATEMAT K
Cichocki W.
s.5
10.
15:20
11.
16:10
12.
17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7:30
MAT.W
Cichocki W.
s.5
BIOLOGIA
Kania A.
s.4
J.NIEM1
Lechowicz E.
s.3a
J.POLSKI
Bednarek A.
s.1
2.
8:20
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.9
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
J.POLSKI
Bednarek A.
s.1
J.POLSKI
Bednarek A.
s.5
J.POLSKI
Bednarek A.
s.1
3.
9:10
MAT.W
Cichocki W.
s.5
J.POLSKI
Bednarek A.
s.5
J.POLSKI
Bednarek A.
s.1
J.NIEM1
Lechowicz E.
s.3a
J.NIEM2
Antecka-Hawrysz E.
s.6
HIS
Chorabik-Pabian I.
s.1
4.
10:00
HIS
Chorabik-Pabian I.
s.2
J.POLSKI
Bednarek A.
s.5
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
WF2
Tworzydło J.
basen2
BIOLOGIA
Kania A.
s.4
WF1
Tworzydło J.
basen2
J.ANG2
Stochmal M.
s.7
5.
11:00
J.POLSKI
Bednarek A.
s.9
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
WF2
Tworzydło J.
basen2
J.ANG1
Stochmal M.
PI1
BIOL2
Kania A.
s.4
WF1
Tworzydło J.
basen2
J.ANG2
Stochmal M.
s.7
6.
11:50
MATEMAT
Cichocki W.
s.5
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
J.NIEM2
Antecka-Hawrysz E.
s.3a
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
WF2
Tworzydło J.
basen2
BIOL1
Kania A.
s.9a
J.ANG2
Stochmal M.
PI1
WF1
Tworzydło J.
basen2
J.ANG2
Stochmal M.
s.7
7.
12:40
BIOL1
Kania A.
s.4
J.ANG2
Stochmal M.
s.7
GDDW
Stochmal M.
s.7
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.5
8.
13:30
J.ANG1
Stochmal M.
s.7
BIOL2
Kania A.
s.4
J.ANG2
Stochmal M.
s.7
9.
14:20
10.
15:20
11.
16:10
12.
17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7:30
WF dz
Tworzydło J.
HS2
MAT.W
Para B.
s.9
FIZYKA
Kozik M.
s.7
MATEMAT K
Para B.
s.9
WF chł
Ruciński G.
HS1
2.
8:20
WF dz
Tworzydło J.
HS2
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.3
J.POL. W
Leśniowska-Skaza A.
s.7
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.11
WF chł
Ruciński G.
HS1
3.
9:10
WF dz
Tworzydło J.
HS2
J.ŁAC1
Drwal M.
s.6
J.ANG2
Sorota Ł.
s.4
CHEM1
Szczucińska-Ślęzak B.
s.6
J.NIEM2
Lechowicz E.
s.3a
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.11
WF chł
Ruciński G.
HS1
4.
10:00
CHEM1
Szczucińska-Ślęzak B.
s.6
J.NIEM2
Lechowicz E.
s.3a
INF1
Cichocki W.
PI1
J.ŁAC2
Drwal M.
s.6
J.ANG1
Krzemińska E.
s.4
J.ANG2
Sorota Ł.
s.6
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.11
MATEMAT
Para B.
s.9
5.
11:00
CHEMIA
Szczucińska-Ślęzak B.
s.10
J.ŁAC
Drwal M.
s.11
CHEMIA
Szczucińska-Ślęzak B.
s.5
MATEMAT
Para B.
s.9
J.ANG1
Krzemińska E.
s.11
BIOL2
Kubala-Armatys A.
s.4
6.
11:50
HISTORIA
Chorabik-Pabian I.
s.11
J.ANG1
Krzemińska E.
s.11
INF2
Cichocki W.
PI1
FIZYKA
Kozik M.
s.4
J.ANG. W
Bochenek A.
s.7
J.NIEM1
Woyke J.
s.9a
CHEM2
Szczucińska-Ślęzak B.
s.6
7.
12:40
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.11
Podst.Przed
Korona A.
s.11
BIOLOGIA
Kubala-Armatys A.
s.4
J.NIEM1
Woyke J.
s.9a
CHEM2
Szczucińska-Ślęzak B.
s.6
BIOL1
Kubala-Armatys A.
s.4
J.ANG2
Sorota Ł.
s.11
8.
13:30
MATEMAT
Para B.
s.9
J.POLSKI
Leśniowska-Skaza A.
s.11
RELIGIA
ks. Matyka Ł.
s.4
BIOLOGIA
Kubala-Armatys A.
s.10
9.
14:20
GDDW
Leśniowska-Skaza A.
s.8
GEOGRAFIA
Wojtarowicz A.
s.10
10.
15:20
11.
16:10
12.
17:00

Aktualny plan lekcji znajduje się w e-dzienniku po zalogowaniu osób uprawnionych.

Skip to content