News and Blog

KonkursyWiadomości

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

W naszej szkole 8 grudnia 2018r odbędzie się międzyszkolny  etap Wojewódzkiego Konkursu  Wiedzy Chemicznej, który organizowany jest przez Zakład Dydaktyki Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego od ponad  dwudziestu lat.

W konkursie uczestniczą uczniowie klas drugich i trzecich liceów ogólnokształcących z okręgu tarnowskiego. Okręg obejmuje szkoły licealne z miasta Tarnowa, Nowego i Starego Sącza, Biecza, Grybowa, Tuchowa, Dąbrowy Tarnowskiej i Gorlic.

W tym roku będziemy gościć  121 uczniów klas maturalnych, którzy zmierzą się z zadaniami i problemami chemicznymi już o godz. 10. Natomiast o godz. 13 do zmagań z zadaniami  przystąpi 119 uczniów  klas  drugich.

Nad przeprowadzeniem   międzyszkolnego etapu  konkursu czuwa nauczyciel chemii w naszej szkole pani Bożena Ślęzak razem  z nauczycielami pozostałych przedmiotów, którzy pracują w komisjach nadzorujących.

Wszystkim uczestnikom życzymy poprawnych rozwiązań i uzyskania kwalifikacji do drugiego etapu , który odbywa się w Instytucie Chemii UJ w Krakowie.

 Dyrekcja i Grono Pedagogiczne VII LO  w Tarnowie

Skip to content