News and Blog

Wiadomości

Drodzy Maturzyści !

Drodzy Maturzyści !

W życiu nie zawsze trzeba być wielkim, ale trzeba być dobrym. W dzisiejszych czasach te słowa mają jeszcze większy wydźwięk. W okresie epidemii zaczynamy zwracać szczególną uwagę na rzeczy, które do tej pory wydawały nam się zwyczajne, codzienne. Dziś patrzymy na drugiego człowieka z jeszcze większą uwagą niż dotychczas, zaczynamy doceniać każdy najmniejszy gest, widzimy najdrobniejszy uśmiech, życzliwość i dobro. Życzę Wam, żebyście na swojej dorosłej już drodze, umieli dostrzegać te właśnie wartości, żebyście pamiętali, że miarą człowieka jest jego dobroć, zaangażowanie w sprawy innych, otwarte serce.

W czasie egzaminów, kiedy pochylicie się nad arkuszem maturalnym, dobrze wykorzystajcie zdobytą wiedzę. Realizujcie swoje plany i marzenia.

Dziękuję serdecznie Waszym Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w sprawy Szkoły. Szczególne słowa podziękowania należą się Wychowawcom i Nauczycielom, którzy wykorzystując empatię, wiedzę i doświadczenie spowodowali, że świętujemy dzisiaj zakończenie edukacji przez Was w naszym Liceum.

Wszystkim życzymy sukcesów i zdrowia.

Dyrekcja Szkoły

 

 

Skip to content