Konsultacje i zebrania

Konsultacje i zebrania

Dla uczniów klas pierwszych i drugich VII LO od dnia 01.06.2020

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

 1.p. Antecka-Hawrysz Ewa

Poniedziałek

09:10-09:55s.1
 2.p. Banaś-Mróz Urszula

Czwartek

11:00-11:45s.7
 3.p. Barnacka-Gawlik Monika

Wtorek

09:10-09:55s.3
 4.p. Bednarek Anna

Środa

11:00-11:50s.9
 5.p. Bochenek Agata

Czwartek

11:00-11:45s.8
 6.p. Chorabik-Pabian Ilona

Wtorek

10:00-10:45s.2
 7.p. Cichocki Wiktor

Środa

09:10-09:55s.8
 8.p. Drwal Mariusz

Wtorek

08:20-09:05s.9
 9.p. Grochulska Barbara

Środa

08:20-09:05s.2
10.p. Halska-Bukowska Anna

Środa

11:50-12:35s.7
11.p. Kania Agnieszka

Poniedziałek

08:20-09:05s.4
12.p. Kajmowicz Bożena

Środa

11:50-12:35s.5
13.p. Korona Arkadiusz

Wtorek

10:00-10:45s.9
14.p. Kowalska Marta

Środa

09:10-09:55s.7
15.p. Kozik Marian

Poniedziałek

11:00-11:50s.1
16.p. Krakowiecka Justyna

Poniedziałek

12:40-13:25s.2
17.p. Krzemińska Elżbieta

Czwartek

11:00-11:45s.5
18p. Kubala-Armatys Agnieszka

Poniedziałek

11:00-11:45s.4
19.s. Lampasiak Agnieszka

Wtorek

11:50-12:35s.9
20.p. Lechowicz Elżbieta

Poniedziałek

08:20-09:10s.3
21p. Leśniowska-Skaza Agata

Środa

11:00-11:50s.3
22.Ks. Matyka Łukasz

Wtorek

11:50-12:35s.8
23.p. Ostrowska Elżbieta

Środa

09:10-09:55s.1
24p. Pałach-Niziołek Jolanta

Poniedziałek

09:10-09:55s.8
25p. Para Bożena

Środa

08:20-09:05s.9
26p. Ruciński Grzegorz

Czwartek

08:20-09:05s.2
27p. Sorota Łukasz

Wtorek

10:00-10:45s.5
28p. Stochmal Magdalena

Czwartek

11:00-11:45s.2
29p. Susułowska Renata

Środa

11:00-11:50s.4
30p. Szczucińska-Ślęzak Bożena

Wtorek

11:00-11:45s.6
31p. Tworzydło Joanna

Czwartek

08:20-09:05s.5
32p. Wojtarowicz Agnieszka

Poniedziałek

11:00-11:45s.9
33p. Woyke Jadwiga

Wtorek

08:20-09:05s.9
34p. Zielińska Barbara

Wtorek, czwartek

10:00-10:45Gabinet pedagoga
35p. Żmuda-Cichocka Danuta

Środa

09:10-09:55s.5
36p. Żmuda Tomasz

Czwartek

08:20-09:05s.8

 

W dniu 23.01.2020 (czwartek) o godz. 16.30 odbędą się spotkania wychowawców klas I i II z rodzicami według odrębnego harmonogramu.

Zebrania

W dniach 03.09.2020 oraz 08.09.2020 odbędą się zebrania Rodziców z wychowawcami klas według następującego harmonogramu:

03.09.2020  (czwartek) godz.16:30
klasa 1A – s.1
klasa 1C – s.2
klasa 1D – s.3

klasa 3a – s.4
klasa 3c – s.5
klasa 3d – s.8
klasa 3f – s.9

08.09.2020  (wtorek) godz.16:30
klasa 2A – s.1
klasa 2C – s.2
klasa 2D – s.4
klasa 2E – s.5
klasa 2ag – s.8
klasa 2cg – s.9
klasa 2dg – s.10

W dniu 08.09.2020 o godz.17:00 w sali nr 3 odbędzie się spotkanie Trójek Klasowych Rodziców klas pierwszych, drugich i trzecich z Dyrektorem szkoły.

 

W momencie wejścia na teren szkoły Rodzice są proszeni  o założenie osłony ust i nosa oraz zdezynfekowanie rąk.

Skip to content