Konsultacje i zebrania

Konsultacje i zebrania

ZEBRANIA Z RODZICAMI

W DNIU 18.11.2021  (czwartek)

 

     godz.16:00

Klasa IA                                  sala nr   2
Klasa IC                                  sala nr   1

Klasa IIA                                 sala nr   8
Klasa IIC                                 sala nr 10
Klasa IID                                 sala nr   5

Klasa IIIA                                sala nr   3
Klasa IIIC                                sala nr   4
Klasa IIID                                sala nr   9
Klasa IIIE                                sala nr  11

     godz.17:15


Klasa IIIag                              sala nr 1
Klasa IIIcg                              sala nr 2
Klasa IIIdg                              sala nr 3

Terminy bankietowe dla rodziców/20 przez dzieciaki VII LO
w roku szkolnym 2021

Lp.Nazwisko i imię nauczycielaDzień tygodniaGodziny
 1.p.Banaś-Mróz Urszulaponiedziałek08:20-09:05
 2.p.Barnacka-Gawlik Monikaśroda11:00-11:45
 3.p.Bednarek Annaczwartek10:00-10:45
4.p.Bochenek Agatapiątek10:00-10:45
 5.p.Chorabik-Pabian Ilonapiątek11:00-11:45
 6.p.Cichocki Wiktorczwartek09:10-09:55
 7.p.Drwal Mariuszwtorek08:20-09:05
 8.p.Grochulska Barbaraśroda09:10-09:55
 9.p.Kania Agnieszkaśroda12:40-13:25
10.p.Korona Arkadiuszczwartek11:00-11:45
11.p.Krzemińska Elżbietaśroda11:00-11:45
12.p.Kubala-Armatys Agnieszkaśroda12:40-13:25
13.p.Lechowicz Elżbietapiątek11:00-11:45
14.p.Leśniowska-Skaza Agatapiątek11:50-12:35
15.Ks.Matyka Łukaszpiątek11:50-12:35
16.p.Pałach-Niziołek Jolantapiątek09:10-09:55
17.p.Para Bożenaponiedziałek11:00-11:45
18p.Ruciński Grzegorzczwartek11:00-11:45
19.p.Sorota Łukaszśroda11:00-11:45
20.p.Stochmal Magdalenaponiedziałek11:00-11:45
21p.Susułowska Renataczwartek11:00-11:45
22.p.Szczucińska-Ślęzak Bożenaśroda10:00-10:45
23.p.Tworzydło Joannaponiedziałek10:00-10:45
24p.Wojtarowicz Agnieszkapiątek12:40-13:25
25p.Woyke Jadwigaśroda11:50-12:35
26p.Żmuda Tomaszczwartek11:00-11:45

 

Dyżury pedagoga/ dyżury pielęgniarki szkolnej

Dzień tygodniaPedagogPielęgniarka
poniedziałek07:30 – 10:3010:30 – 14:30
wtorek07:30 – 12:3010:05 – 14:30
środa09:00 – 14:0012:00 – 14:30
czwartek10:30 – 16:3007:30 – 11:25
piątek07:30 – 10:3010:05 – 14:30

 




Terminy konsultacji indywidualnych dla rodziców realizowane przez nauczycieli VII LO w roku szkolnym 2021/2022  
Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godziny
 1. p.Banaś-Mróz Urszula poniedziałek 08:20-09:05
 2. p.Barnacka-Gawlik Monika środa 11:00-11:45
 3. p.Bednarek Anna czwartek 10:00-10:45
4. p.Bochenek Agata piątek 10:00-10:45
 5. p.Chorabik-Pabian Ilona piątek 11:00-11:45
 6. p.Cichocki Wiktor czwartek 09:10-09:55
 7. p.Drwal Mariusz wtorek 08:20-09:05
 8. p.Grochulska Barbara środa 09:10-09:55
 9. p.Kania Agnieszka środa 12:40-13:25
10. p.Korona Arkadiusz czwartek 11:00-11:45
11. p.Krzemińska Elżbieta środa 11:00-11:45
12. p.Kubala-Armatys Agnieszka środa 12:40-13:25
13. p.Lechowicz Elżbieta piątek 11:00-11:45
14. p.Leśniowska-Skaza Agata piątek 11:50-12:35
15. Ks.Matyka Łukasz piątek 11:50-12:35
16. p.Pałach-Niziołek Jolanta piątek 09:10-09:55
17. p.Para Bożena poniedziałek 11:00-11:45
18 p.Ruciński Grzegorz czwartek 11:00-11:45
19. p.Sorota Łukasz środa 11:00-11:45
20. p.Stochmal Magdalena poniedziałek 11:00-11:45
21 p.Susułowska Renata czwartek 11:00-11:45
22. p.Szczucińska-Ślęzak Bożena środa 10:00-10:45
23. p.Tworzydło Joanna poniedziałek 10:00-10:45
24 p.Wojtarowicz Agnieszka piątek 12:40-13:25
25 p.Woyke Jadwiga środa 11:50-12:35
26 p.Żmuda Tomasz czwartek 11:00-11:45


Dyżury pedagoga/ dyżury pielęgniarki szkolnej
Dzień tygodnia Pedagog Pielęgniarka
poniedziałek 07:30 – 10:30 10:30 – 14:30
wtorek 07:30 – 12:30 10:05 – 14:30
środa 09:00 – 14:00 12:00 – 14:30
czwartek 10:30 – 16:30 07:30 – 11:25
piątek 07:30 – 10:30 10:05 – 14:30

ZEBRANIA Z RODZICAMI

W DNIU 18.11.2021 (czwartek)

 

godz.16:00

Klasa IA                                  sala nr   2
Klasa IC                                  sala nr   1

Klasa IIA                                 sala nr   8
Klasa IIC                                 sala nr 10
Klasa IID                                 sala nr   5

Klasa IIIA                                sala nr   3
Klasa IIIC                                sala nr   4
Klasa IIID                                sala nr   9

godz.17:15

Klasa IIIag                              sala nr 1
Klasa IIIcg                              sala nr 2
Klasa IIIdg                              sala nr 3


Klasa IIIE                                sala nr  11

Skip to content