Zajęcia w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego
4 maja 2025 2025-05-04 22:22Zajęcia w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego
Zajęcia w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego
29 kwietnia uczniowie klasy 2D wzięli udział w zajęciach terenowych w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pani przewodniczka bardzo interesująco opowiadała o adaptacjach roślin do warunków środowiska. Uczniowie zobaczyli wiele gatunków roślin pochodzących z różnych stron świata i z różnych środowisk. Szczególną atrakcją było też to, że o tej porze roku kwitnie najwięcej rośli, a najbardziej urokliwe były różne odmiany tulipanów. Opiekę nad uczniami sprawowały p. A. Kubala-Armatys i p. J. Sorota
Related Posts
Trzy dni pełne wrażeń
wycieczka klasy 2D do Trójmiasta
19 czerwca 2026
80 views
Szkolny piknik w EkoSiole
8 czerwca 2026
227 views
Ogłoszenie
2 czerwca 2026
237 views
Terenowa lekcja klasy 1C
w Krakowie
28 maja 2026
303 views
Zebrania z Rodzicami
26 maja 2026
270 views






