Wycieczka do Energylandii
22 maja 2025 2025-05-22 17:28Wycieczka do Energylandii
W dniu 21.05.2025 r., uczniowie, którzy byli zaangazowani w organizowy przez naszą szkołę Orszach Trzech Króli wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Energylandii – największego parku rozrywki w Polsce, położonego w Zatorze. Celem wyjazdu była integracja uczniów oraz wspólne spędzenie czasu w sposób aktywny i radosny. Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji – od strefy familijnej po ekstremalne rollercoastery. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: zarówno miłośnicy adrenaliny, jak i ci, którzy wolą spokojniejsze rozrywki. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, była okazją do wspólnej zabawy oraz odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu.
Related Posts
Trzy dni pełne wrażeń
wycieczka klasy 2D do Trójmiasta
19 czerwca 2026
65 views
Szkolny piknik w EkoSiole
8 czerwca 2026
222 views
Ogłoszenie
2 czerwca 2026
231 views
Terenowa lekcja klasy 1C
w Krakowie
28 maja 2026
295 views
Zebrania z Rodzicami
26 maja 2026
267 views





