Aktualności

Wiadomości

III Igrzyska Europejskie

1408x594

III Igrzyska Europejskie

Już za kilka miesięcy Małopolska będzie gospodarzem III Igrzysk Europejskich – najważniejszego sportowego wydarzenia w Europie w nadchodzącym roku i jednocześnie największej imprezy sportowej w historii naszego kraju.

Igrzyska rozpoczną się 21 czerwca i potrwają do 2 lipca 2023 r. Jest to wielka szansa na promocję naszego regionu.

Aby zostać wolontariuszem, należy przejść dwuetapowy proces rekrutacji. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się na Portalu Wolontariusza i wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Link do formularza znajduje się na stronie <http://www.ie2023.pl/wolontariat>  www.ie2023.pl/wolontariat. Drugi etap to rozmowy rekrutacyjne, prowadzone online, na które zaproszeni zostaną wybrani kandydaci. Formularz zgłoszeniowy można wypełniać do 15 stycznia 2023 roku.

Wolontariusze będą potrzebni w każdym momencie trwania imprezy – od uroczystości otwarcia po ceremonię zamknięcia Igrzysk. Będą mieć kontakt z kibicami i sportowcami z całej Europy. Pomogą dziennikarzom, sędziom i trenerom. Działalność przy organizacji Igrzysk Europejskich będzie świetną okazją, by nawiązać wartościowe znajomości z całej Europy.

 

 

 

W przypadku pytań, służę pomocą.

Agnieszka Proniewicz

Kierownik Wydziału Informacji i Promocji

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

30-003 Kraków, ul. Lubelska 23

tel. (+48) 12 61 71 102; tel. kom. 503 022 626

Skip to content