Aktualności

Wiadomości

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

20260626_090058

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w VII LO rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Bazylice Katedralnej o godz. 8.00. Następnie odbyła się akademia, podczas której Dyrektor Szkoły podsumował mijający rok i wręczył nagrody najlepszym uczniom.
Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez klasę 2D.
Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych niezapomnianych chwil wakacji!

 

 

 

Przejdź do treści