Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
26 czerwca 2026 2026-06-26 17:01Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w VII LO rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Bazylice Katedralnej o godz. 8.00. Następnie odbyła się akademia, podczas której Dyrektor Szkoły podsumował mijający rok i wręczył nagrody najlepszym uczniom.
Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez klasę 2D.
Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych niezapomnianych chwil wakacji!









