Ognisko integracyjne klasy 3a
28 września 2025 2025-09-29 21:08Ognisko integracyjne klasy 3a
W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 3a wzięli udział w ognisku integracyjnym, które odbyło się w Campingu „Pod jabłoniami”. Celem wydarzenia było wzmacnianie więzi między uczniami oraz integracja w przyjemnej i pełnej zabawy atmosferze. Oczywiście, nie mogło zabraknąć tradycyjnego pieczenia kiełbasek przy ognisku. Czas spędzony przy wspólnym posiłku dodatkowo wzmocnił relacje w grupie. Całe wydarzenie przebiegło w bardzo radosnej i pełnej entuzjazmu atmosferze. Dzięki różnorodnym aktywnościom oraz wspólnie spędzonym chwilom, uczniowie mieli okazję lepiej się poznać i pogłębić przyjaźnie, co z pewnością wpłynie pozytywnie na ich współpracę podczas nadchodzących miesięcy w szkole.







Related Posts
Trzy dni pełne wrażeń
wycieczka klasy 2D do Trójmiasta
19 czerwca 2026
73 views
Szkolny piknik w EkoSiole
8 czerwca 2026
223 views
Ogłoszenie
2 czerwca 2026
233 views
Terenowa lekcja klasy 1C
w Krakowie
28 maja 2026
298 views
Zebrania z Rodzicami
26 maja 2026
268 views